klubko.jmpionyr.cz

Vedoucí: Jiří Mlaskač - george@jmpionyr.cz
Termín: 31.05.2018 17:00

Upřesnění termínu:
Schůzka by měla být na cca 3h.

Místo konání bude s největší pravděpodobností krajské ústředí na Údolní 58a (pokud byl příliš velký zájem, školení přesuneme, a o novém místě budeme informovat.

Obsah kurzu:
Pionýrská ekonomka Kateřina Brejchová nás přijede informovat o nové možnosti podpory činnosti oddílů a skupin od MŠMT.

Info od ekonomky o školení:
Možnost čerpání finančních prostředků na pravidelnou oddílovou činnost, vzdělávání vedoucích (včetně individuální účasti na akreditovaných kurzech), jednorázové projektové aktivity a další aktivity např. v oblasti podpory začínajících vedoucích.

Předpoklad realizace projektu 2019-2020, resp. 21, podle konečné dohody s MŠMT. Projekt znamená zajištění dalšího finančního zdroje s minimem omezení pro čerpání prostředků.

Náhled do jednotlivých oblastí (aktivit) najdete na tomto odkazu.

Cena pionýr: 0,- Kč
Cena ostatní: 0,- Kč

Podmínka účasti:
Školení je určeno pro hospodáře, skupináře, oddíláky... prostě pro všechny koho zajímá, kde získat na činnost peníze.

Seznam přihlášených (obsazo/max): 10/50

Další informace:

Zaplaceno: -

2011 klubko.jmpionyr.cz | Design by Martin Jelínek (jelinek_martinzavinacseznam.cz)
OPVK OPVK